EDGE TRAKA 46" SLED 2012SGS46 7030L 64 REV1.0 ZA TOSHIBA 571MM 64 LED
slika je ilustrovanog karaktera
Šifra: POLT8002
Stara cena: 3.000,00 RSD
Cena: 2.400,00 RSD
Cene su sa PDV-om
Opis
EDGE TRAKA 46" SLED 2012SGS46 7030L 64 REV1.0 , 571MM , 64 LED , 6V . UGRADJUJE SE U TOSHIBA ,SAMSUNG , PHILIPS TV . KORISTI SE JEDNA LED TRAKA POLT8002 .